مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

آلمان به عنوان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان که در عین حال سومین اقتصاد بزرگ جهان است از حدود یکصد سال قبل مورد توجه تجار ایرانی بوده است . بازرگانان ایرانی پس از جنگ جهانی دوم دفاتر تجاری خود را ابتدا در بندر هامبورگ و سپس بتدریج در سایر شهرهای آلمان تاسیس نمودند که اغلب آنها هنوز باز است ، بر مبنای همین سابقه طولانی امروزه نیز برخی سرمایه گذاران ایرانی قصد دارند با تاسیس شرکت در آلمان ، علاوه بر فعالیت تجاری ،اقامت خود و خانواده خود را نیز بدست آورند .
از آنجا که دفتر اصلی موسسه ما در شهر بندری هامبورگ قرار دارد و این شهر محبوبیت خاصی نزد بازرگانان ایرانی دارد لذا موسسه ما بهترین گزینه برای هموطنانی است که قصد مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری دارند . چرا که دفتر آلمان با همکاری وکلای معتبر ایرانی و آلمانی ، مطمئن ترین کانال مهاجرت سرمایه گذاری به کشورهای آلمان و اتریش است . در دفتر ایران ، مشاوره اولیه جهت نحوه سرمایه گذاری، نوع شرکت ، میزان سرمایه لازم ، طرح توجیهی یا بیزینس پلن و ... ارایه می شود و در صورت نیاز و ضرورت ، مشاوره تخصصی تر از وکلای آلمانی ( با پرداخت حق مشاوره ) دریافت خواهد شد .
پس از دریافت مشاوره و جمع بندی شرایط متقاضی ، قرارداد رسمی میان او و موسسه منعقد می گردد و پروسه دریافت اقامت متقاضی از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری توسط وکلای متخصص شروع خواهد شد . بدیهی است تمام مراحل تهیه و تکمیل فرمهای شرکت ،تنظیم و نگارش بیزینس پلن حرفه ای دریافت مجوزها از ادارات مختلف آلمان ، مکاتبه و هماهنگی با آنها و ... تماما توسط وکلای ما صورت خواهد گرفت و پیگیری پرونده موکلین ما از ابتدا تا موفقیت و دریافت ویزا حتی پس از ورود به آلمان ادامه خواهد داشت .
ما به شما اطمینان می دهیم پروسه اخذ اقامت شما از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری توسط موسسه ما در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .