مهاجرت تحصیلی

تحصیل در دانشگاههای اروپایی یک موفقیت بزرگ است که زمینه پیشرفت های بعدی را فراهم می کند . اما هزینه تحصیل در اروپا و شهریه سنگین دانشگاه مانع بزرگی برای جوانان ایرانی است . از آنجا که اغلب دانشگاههای آلمان و اتریش رایگان یا با شهریه اندک هستند لذا این دو کشور اولویت اول اروپا می باشند . چرا که بدلیل پایین بودن هزینه ها ، دانشجو به راحتی می تواند در کنار تحصیل ، با کار دانشجویی هزینه های اقامت و زندگی خود را تامین نماید و بدون وابستگی به خانواده به موفقیت های بزرگ برسد .

علاوه بر تحصیل رایگان و یا بسیار ارزان ، نکته مهم آنست که جوانانی که موفق به تحصیل در دانشگاههای آلمان و یا اتریش می شوند معمولا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی موفق به استخدام در کارخانجات و شرکتهای مطرح اروپایی و کسب درآمد بالا می گردند . به بیان دیگر فارغ التحصیلان دانشگاههای آلمان و اتریش در طول دوران تحصیل هم زبان آلمانی در سطح پیشرفته و عالی فرا می گیرند و هم از حیث فرهنگی و اجتماعی شناخت کافی از  کشور میزبان بدست خواهند آورد و راه و روش کاریابی و استخدام را به خوبی خواهند شناخت . لذا اغلب آنان با استفاده از اطلاعات مذکور و تجربیات دوران دانشجویی به محض اتمام تحصیلات ، به راحتی با بهترین شرایط کاری در مشاغل مرتبط با رشته تخصصی خود استخدام می شوند .

موسسه مهاجرتی نوروزی بهترین مشاور شما در زمینه تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش است زیرا دفتر اصلی ما در شهر هامبورگ آلمان بروزترین  و جدیدترین اطلاعات قانونی مربوط به مهاجرت تحصیلی را در اختیار دارد . برخی از همکاران ما در دفتر آلمان خود تحصیل کرده و فارغ التحصیل معتبرترین دانشگاههای آلمان می باشند . آنها شناخت دقیق و کاملی از نظام آموزشی آلمان ، نحوه اخذ پذیرش ، نحوه مکاتبه و هماهنگی با دانشگاهها و امتیازات و ویژگی های هر دانشگاه دارند . لذا متقاضیان موسسه ما از یک سو از مشاوره تخصصی همکاران مجرب ما بهرمند می گردند و مسیر درست را انتخاب می کنند و از سوی دیگر در اغلب موارد موفق به اخذ پذیرش در همان رشته تحصیلی و همان دانشگاه مورد نظر خود می شوند .

لازم به ذکر است دانشجویان در بدو ورود به کشور میزبان به دلیل غربت و ناآشنایی با مشکلات مختلفی مواجه خواهند بود و این موضوع موجب نگرانی و استرس آنان و خانواده می شود .اما از آنجا که دفترما در آلمان مستقر است لذا همکاران ما در آنجا نیز در کنار هموطنان عزیز هستند و برا ی حل مشکلات مذکور از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند . توضیح اینکه مشکلات مربوط به خوابگاه دانشجویی ، حساب بانکی ، بیمه درمانی و ... از جمله بیشترین مسائلی که دانشجویان در زمان ورود به کشور میزبان با آن درگیر هستند و همکاران ما در آلمان با ارتباطات و تجربیات خود ، برای رفع این مشکلات در کنار هموطنان تازه وارد می باشند .