موسسه حقوقی نوروزی با دو دفتر در ایران و آلمان به صورت تخصصی بر کشور آلمان تمرکز دارد و شهرت و موفقیت این موسسه نیز نتیجه همین فعالیت تخصصی است. دفتر ما در دومین شهر بزرگ آلمان (هامبورگ) به‌صورت مداوم مقررات ویزای تحصیلی و کاری کشورهای مقصد را بررسی و به‌روز آوری نموده و با دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و کارفرمایان مقصد در تماس است، بنابراین دفتر ما در ایران با همکاری دفتر آلمان با اطلاع از آخرین قوانین ویزای کشور مذکور، به متقاضیان خود بهترین خدمات را ارائه می‌دهد. کارشناسان متخصص و خبره ما شرایط و مدارک متقاضیان را بادقت خاص بررسی نموده و فقط چنانچه آن‌ها را واجد شرایط تشخیص دهند پس از توضیحات کامل و انعقاد قرارداد، کار بر روی پرونده آن‌ها را شروع می‌نمایند.

دریافت مشاوره دقیق و تخصصی از کارشناسان خبره دفتر ما موجب می‌شود که متقاضیان باآگاهی کامل هدف و فعالیت خود را برنامه‌ریزی نموده و امور غیر منتظره و پیش‌بینی نشده آن‌ها را غافلگیر ننماید. مشاوران ما با توجه به مدرک تحصیلی، رزومه‌، سوابق شغلی، سطح زبان و ... شما تمام مراحل دریافت ویزای شما را بصورت زمان‌بندی شده در قرارداد برنامه‌ریزی می‌نمایند و شما طبق برنامه امور مربوط به آموزش زبان، ترجمه مدارک و ... را پیش می‌برید. ضمنا در تمام این مراحل ما در کنار متقاضیان خود هستیم و در صورت بروز هر گونه مشکل، بصورت تلفنی یا حضوری پاسخگوی سوالات آن‌ها می‌باشیم.

به محض امضای قرارداد مابین موسسه حقوقی نوروزی و متقاضی، پیگیری امور مربوط به کشور مقصد به دفتر آلمان منتقل می‌گردد و تمام مکاتبات و ایمیل‌های مربوطه با ادارات، شرکت‌ها و کارفرمایان آلمانی، توسط دفتر آلمان صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است در صورت ضرورت، دفتر ما در هامبورگ با دانشگاه‌ها و مراجع مربوطه در کشور مقصد تماس برقرار نموده و امور متقاضیان را با جدیت و از راه‌های سریع پیگیری می‌نمایند. در موارد خاص ممکن است موارد فوری و اضطراری متقاضیان حتی بصورت حضوری در ادارت، شرکت‌ها و دانشگاه‌های مقصد پیگیری شود تا پرونده در سریع‌ترین زمان به نتیجه مطلوب برسد.

دیدگاه ما

در راستای کمک و همیاری به هموطنان گرامی در نظر داریم که با اطلاع رسانی صحیح و بررسی و ارزیابی دقیق شرایط و مدارک متقاضیان و تطابق آن با شرایط کشورهای مختلف، مشاوره‌ای صحیح و کاربردی را در اختیار مشتریان قرار دهیم تا با تصمیم‌گیری درست پروسه مهاجرت آنان در کوتاه‌ترین زمان و بهترین شکل ممکن صورت گیرد و متقاضیان بتوانند در بهترین شرایط امنیتی به کشور دلخواهشان مهاجرت نمایند.

ماموریت ما

موسسه حقوقی مهاجرتی نوروزی با داشتن کارشناسان و وکلای زبده در امر مهاجرت، قوانین و شرایط مهاجرتی کشور مقصد را بررسی می‌نماید. وکلای این مجموعه با سابقه کاری روشن و افتخار آمیز، تمام تلاششان بر این است که یاری گر هموطنان گرامی در زمینه پذیرش تحصیلی و آوسبیلدونگ، کاریابی،سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت و ... باشد.